Detektory Ústředny Ovladače Komunikátory Bezdr.moduly Úvodní strana
:: Sirény
Řada JA-80 Oasis (868 MHz)
Bezdrátová venkovní siréna JA-80A
Zcela bezdrátová siréna v robustním krytu. Slouží zároveň jako vnější detektor sabotáže. Lithiová baterie vydrží 3 až 5 let (podle dle četnosti provozu). Jablotron tímto uvedl na trh první venkovní sirénu, která je skutečně plně bezdrátová a nevyžaduje externí napaječ.
Bezdrátová interní sirénka JA-80L
Vnitřní siréna se napájí ze sítě (230V), indikuje poplach, odchodové a příchodové zpoždění. Je-li odpojena při poplachu hlásí ústředně sabotáž (t.j. potvrzení pachatele v objektu). Lze též použít jako zvonek nebo k zvukové indikaci signálu z detektoru. Funkce její signálky je nastavitelná. Sirénu lze přiřadit (naučit) do ústředny a lze do ní přiřazovat (učit) bezdrátové detektory, RC ovládače, vstup bezdrátové klávesnice a zvonkové tlačítko klávesnice JA-80H.
Řada JA-60 (433 MHz)
Bezdrátová venkovní siréna JA-63A
Siréna JA-63A je inovovaná verze venkovní bezdrátové sirény , má vlastní síťový adaptér a zálohovací akumulátor. Se zabezpečovacím systémem komunikuje bezdrátově (obousměrná komunikace).
Bezdrátová interní sirénka UC-260
Sirénku UC-260 lze užít jako sirénu, zvonek či zvukové upozornění na aktivaci snímače (otevření dveří pohyb osob apod.) a také jako jednoduchý minialarm. Spolupracuje s bezdrátovými prvky Jablotron. Může být užit jako součást zabezpečovacího systému, nebo i samostatně s bezdrátovými tlačítky a s bezdrátovými snímači řady JA-60.
Bezdrátová interní sirénka UC-261
Siréna komunikuje s ústřednou EZS bezdrátově s obousměrnou komunikací. Současně ji lze využít jako zvonek či zvukové upozornění. Siréna je schopna reagovat na signály z více různých prvků (tlačítka, snímače) a různým podnětům je možno nastavit odlišné zvuky – melodie (podmínkou je přihlášení sirény do ústředny JA-6x). Nastavitelná je též hlasitost ve dvou úrovních. Při spolupráci se zabezpečovacím systémem umí UC- 261 kromě intenzivního zvuku sirény vydávat též potvrzovací signály (zajištění, odjištění). Pokud je UC-261 odpojena od napětí, vyšle chybové hlášení na ústřednu.

optimalizace PageRank.cz
(c) 2001-2010 Alarmy - Jan Slivka. Všechna práva vyhrazena. Design

Design downloaded from FreeWebTemplates.com
Free web design, web templates, web layouts, and website resources!