Detektory Ústředny Komunikátory Sirény Bezdr.moduly Úvodní strana
:: Klávesnice

Řada JA-80 Oasis (868 MHz)
Bezdrátová a drátová klávesnice JA-81F a JA-81E
Inovovaný design klávesnice s velkým přehledným grafickým displejem a plošším designem, obsahuje čtečku přístupových karet (RFID) a má vstup pro senzor otevření dveří. Srozumitelné informace o stavu systému udává textově. Texty klávesnice lze editovat.Bezdrátová klávesnice je napájena z baterií. Drátová klávesnice je propojena s ústřednou kabelem.
Bezdrátová a drátová klávesnice JA-80F a JA-80E
Klávesnice JA-80F ovládá a programuje systém bezdrátově, obsahuje čtečku přístupových karet (RFID) a má vstup pro senzor otevření dveří. Srozumitelné informace o stavu systému udává textově. Texty klávesnice lze editovat.Bezdrátová klávesnice je napájena z baterií. Drátová klávesnice je propojena s ústřednou kabelem.
Vnější klávesnice se čtečkou RFID karet JA-80H. Vnější čtečka karet bez klávesnice JA-80N.
Klávesnice JA-80H obsahuje čtečku přístupových karet, zvonkové tlačítko a její klávesy svítí. Umožňuje otevírat dveře, případně i ovládat systém. JA-80N je verze vnější čtečky přístupových karet bez klávesnice.
WJ-80 rozhraní vnější klávesnice - čtečky . Vnější čtečka karet bez klávesnice JA-80N.
Interface WJ-80 umožnuje připojení vnější klávesnici JA-80H (nebo čtečku JA-80N) k ústředně. Má releový výstup pro elektrický zámek (nebo servomechanizmus vrat) a vstup pro otevření dveří zevnitř. Ústředně hlásí otevření dveří (vrat) podobně jako dveřní detektor. Umožňuje připojit i cizí klávesnice a čtečky, pokud používají protokol Wiegand 26b.
Přístupová karta PC-01 (přívěšek PC-02)
PC-01 je bezdotyková RFID karta (standard EM UNIQUE 125kHz). K systému lze přiřadit až 50 karet. Pro vyšší ochranu lze použití karty podmínit zadáním číselného kódu. Karty lze snadno potisknout. Přiřazuje se k ústředně naučením na klávesnici JA-80F, JA-80E, JA-80H nebo JA-80N.
PC-02 je provedení přívěsek klíčů.
Klíčenka RC-80
Umožňuje ovládat systém nebo spotřebiče v domě. Funkce tlačítek jsou programovatelné. Volitelný plast umožňuje vybrat 2 nebo 4 tlačítka. Lze přiřadit do ústředny, AC a UC přijímačů (pro ovládání relé), sirény JA-80L (funkce zvonku) a do autoalarmu CA-18xx.
Bezdrátové nástěnné tlačítko RC-88
Umožňuje vyhlásit tísňový poplach nebo ovládat ústřednu, bezdrátový zvonek a spotřebiče v domě. Funkce tlačítka jsou nastavitelné. Lze přiřadit do ústředny, AC a UC přijímačů (pro ovládání relé), sirény JA-80L (funkce zvonku).
Bezdrátové tlačítko RC-89
Se sirénou JA-80L funguje jako bezdrátový zvonek, ale lze použít jako tísňové tlačítko ústředny nebo jako ovladač relé v modulech UC-82 a AC-82. Lze přiřadit do ústředny, AC a UC přijímačů (pro ovládání relé), sirény JA-80L (funkce zvonku).
Bezdrátové tísňové tlačítko RC-87
Tlačítko slouží pro přivolání pomoci. Lze jej naučit do zabezpečovacího systému, do bezdrátové sirénky JA-80L nebo do bezdrátových modulů modulů UC-82 nebo AC-82, které mají kontaktní releový výstup. Tlačítko je vhodné např. pro seniory, kteří si tak mohou přivolat pomoc.
Vysílač do vozidla RC-85
Je určen k montáží do automobilu (s napájením 12 až 24V) a slouží k dálkovému ovládání spotřebičů (např. garážových vrat, parkovacích závor apod.) podobně jako klíčenka RC-80. Lze jej použít i k přenosu poplachového signálu z auta. Vysílač nevyžaduje trvalé napájení a signál vysílá v okamžiku připojení napájení. Je volitelné zda se signál vyšle okamžitě nebo až při opakovaném přivedení napájení.
Řada JA-60 (433 MHz)
Bezdrátová klávesnice JA-60F
Klávesnice JA-60F je určena pro ovládání zabezpečovacích systé-mů řady JA-60. Prosvětlené ovládací klávesy je možné zakrýt odklá-pěcím krytem, zabudované signálky, displej a akustický signalizátor přehledně informují o stavu zabezpečovacího systému. Výhodou je, že tato klávesnice komunikuje s ústřednou bezdrátově a nepotřebuje tedy propojovací kabel. V systému JA-60 je možno použít více ovládacích klávesnic, a lze je kombinovat s dálkovými ovladači RC-11 či klávesnicemi JA-60D. Ústředna systému je schopna spolupracovat až s osmi ovládacími periferiemi. Nežádoucí manipulace s klávesnicí (otevření nebo utržení z instalace) vede k vyhlášení sabotážního signálu. Sledován je též počet pokusů o zadání správného kódu. Klávesnice provádí pravidelně autotest a hlásí svůj stav kontrolním přenosem do systému (ztrátu spojení systém sleduje).
Systémová klávesnice JA-60E
Klávesnice JA-60E je určena pro zabezpečovací systémy řady JA-60. Umožňuje systém ovládat a v plném rozsahu programovat. Připojuje se kabelem a k ústředně zabezpečovacího systému je možno připojit i více klávesnic JA-60E současně. Prosvětlené ovládací klávesy je možné zakrýt odklápěcím krytem, zabudované signálky, displej a akustický signalizátor přehledně informují o stavu zabezpečovacího systému.
Klíčenka RC-44
Klíčenka RC-44 obsahuje dva páry tlačítek. Lze ji využít k ovládání různých bezdrátových zařízení firmy Jablotron. Jednou klíčenkou lze například ovládat autoalarm a domovní zabezpečovací systém, dvě nezávislé sekce domovního systému nebo až 6 různých zařízení pomocí přijímačů řady UC-2xx.
Klíčenka RC-42
Klíčenka RC-42 má totožnou elektroniku jako RC-44, ale je osazena do plastu s pouze dvěma tlačítky.
Dálkový ovladač RC-60
Výrobek lze použít k ovládání bezdrátových zabezpečovacích systémů řady JA-60, 63 a 65. Může být použít i s přijímači typu UC-216, 222, 230, 260 a 280. Zařízení má dva aktivační vstupy (A, B) pomocí kterých je možné vysílat ovládací instrukce.Má též sabotážní vstup, který reaguje vysláním sabotážního signálu. Sabotážní signál se též vysílá při nedovolené manipulaci (otevření krytu nebo utržení z montáže). Výrobek je určen hlavně pro ovládání bezdrátových zabezpečovacích ústředen pomocí jiných zařízení (zámkových vypínačů, čteček karet, čipů apod.). V kombinaci s přijímači řady UC-2xx může sloužit k různým aplikacím v oblasti domovní automatizace. RC-60 automaticky kontroluje stav napájecích baterií.

optimalizace PageRank.cz
(c) 2001-2010 Alarmy - Jan Slivka. Všechna práva vyhrazena. Design

Design downloaded from FreeWebTemplates.com
Free web design, web templates, web layouts, and website resources!