Detektory Ústředny Ovladače Komunikátory Bezdr.moduly Úvodní strana
:: Jednoduchý bezdrátový minialarm Jablotron
Řada JA-60
Tento minialarm je efektivní a přitom velmi levný způsob zabezpečení bytu či domku. Skládá se z bezdrátové sirénky UC-260, která může být ovládána klíčenkou RC-40. Klíčenka zajišťuje (zapíná) a odjišťuje (vypíná) minialarm. Klíčenka se naučí do systému během učícího režimu, takže na ostatní klíčenky minialarm nereaguje. Klíčenka používá systém tzv.plovoucího kódování-kód se neustále mění,takže není jej možno zkopírovat. K minialarmu je možné naučit bezdrátové detektory např. detektor pohybu JA-60P či detektor otevření dveří JA-60N nebo detektor tříštění skla JA-60B. Naučit lze i bezdrátové tlačítko, takže minialarm slouží jako bezdrátový zvonek. Přiřazených tlačítek a snímačů může být až 8. Sirénka akusticky potvrzuje zajištění a odjištění minialarmu. Je možné nastavit zpožděnou reakci (15 sekund) či okamžitou reakci minialarmu při narušení prostoru/otevření dveří. Ovládání je velice jednoduché. Instalaci a oživení zvládne každý alespoň trochu zručný uživatel. Pokud si bude zákazník přát, je možné zdarma sestavu komponentů na sebe naučit.
Sirénka UC-260 (cena 900,- Kč bez DPH) (DPH pro bytové prostory je 5 %, nebytové 19 %)
Signalizátor lze užít jako sirénu, zvonek či zvukové upozornění na aktivaci snímače (otevření dveří pohyb osob apod.) a také jako jednoduchý minialarm. Spolupracuje s bezdrátovými prvky Jablotron. Může být užit jako součást zabezpečovacího systému (JA-60, JA-65), nebo i samostatně s bezdrátovými tlačítky (RC-11, RC-22, RC-28) a s bezdrátovými snímači řady JA-60
Bezdrátový detektor pohybu JA-60P (cena 1145,- Kč bez DPH) (DPH pro bytové prostory je 5 %, nebytové 19 %)
Detektor JA-60P je určen k detekcí pohybu člověka v hlídaném prostoru. Vysokou odolnost proti falešným poplachům a účinnou teplotní kompenzaci zajišťuje digitální zpracování signálu. Použitý způsob bezdrátové komunikace garantuje kvalitní přenos signálů.Testování snímače usnadňuje automatický testovací režim. Každá nežádoucí manipulace s výrobkem nebo snaha o jeho odstranění vede k vyslání sabotážního signálu. Detektor provádí pravidelně autotest a hlásí svůj stav kontrolním přenosem do systému.
Bezdrátový detektor otevření dveří, oken JA-60N (cena 890,- Kč bez DPH) (DPH pro bytové prostory je 5 %, nebytové 19 %)
Bezdrátový magnetický detektor JA-60N je určen k indikaci narušení objektu otevřením dveří okna apod. Kromě toho má detektor vstupy pro připojení externích snímačů. Nežádoucí manipulace s výrobkem nebo snaha o jeho odstranění vede k vyslání sabotážního signálu. Detektor provádí pravidelně autotest a hlásí svůj stav kontrolním přenosem do systému.
Bezdrátový detektor tříštění skla JA-60B (cena 1288,- Kč bez DPH) (DPH pro bytové prostory je 5 %, nebytové 19 %)
Detektor JA-60B je moderní prostředek detekce rozbití skleněných ploch, vynikající jednoduchou montáží a vysokou spolehlivostí. Elektronický systém detektoru sleduje frekvenční spektrum změny akustického tlaku a v případě zachycení charakteristických podnětů provede digitální analýzu. Tento systém omezuje možnost falešného spuštění při zachycení jiných zvuků (zvonek telefonu, chrastění klíčů, vibrace předmětů a podobně). Testování detektoru usnadňuje automatický testovací režim. Zařízení provádí pravidelně autotest a hlásí svůj stav kontrolním přenosem do systému.
Klíčenka - dálkový ovladač RC-42 (44) (cena 375,- Kč bez DPH) (DPH pro bytové prostory je 5 %, nebytové 19 %)
Klíčenka RC-44 obsahuje dva páry tlačítek. Lze ji využít s různými bezdrátovými produkty firmy Jablotron. Jednou klíčenkou lze například ovládat autoalarm a domovní zabezpečovací systém, dvě nezávislé sekce domovního systému nebo až 6 různých zařízení pomocí přijímačů řady UC-2xx. Ovladač RC-44 umí vyslat 6 instrukcí. Obsahuje unikátní možnost "uzamknutí klávesnice" k zamezení nechtěné aktivace nebo neoprávněného použití. RC-42 je stejný dálkový ovladač jako RC-44 s tím rozdílem, že je osazen v plastu s dvěmi tlačítky, které mají stejnou funkci jako levý pár tlačítek ovladače RC-44. RC-42 nepodporuje funkci uzamykání klávesnice. Změnu ovladače z RC-42 na RC-44 (a naopak) lze provést uživatelsky pouhou výměnou plastu. Požadovaný plast získáte u svého dodavatele. Ovladače RC-42 a RC-44 jsou kompatibilní s většinou produktů Jablotron, které pracují na frekvenci 433.92 MHz.
Bezdrátový detektor hořlavých plynů JA-60G (cena 1210,- Kč bez DPH) (DPH pro bytové prostory je 5 %, nebytové 19 %)
Detektor JA-60G slouží k indikaci požárního poplachu při úniku plynů. Reaguje na všechny typy hořlavých plynů (zemní plyn, svítiplyn, propan, butan, acetylén, vodík,.... ) ve dvou úrovních koncentrace. Charakteristickými vlastnostmi výrobku jsou vynikající stabilita, vysoká citlivost, dlouhá životnost, malé rozměry a napájení přímo ze sítě. Přístroj signalizuje únik plynu opticky, akusticky a vysílá též informaci radiovým signálem.
Prospekt ke stažení (pdf)
Prospekt minialarmu (pdf)

(c) 2001-2010 Alarmy - Jan Slivka. Všechna práva vyhrazena. Design

Design downloaded from FreeWebTemplates.com
Free web design, web templates, web layouts, and website resources!