Detektory Komunikátory Klávesnice Sirény Úvodní strana
:: Drátové ústředny


Řada JA-80 Oasis (868 MHz)
Ústředna JA-83K
Ústředna má v základu 10 drátových vstupů, lze rozšířit až na 30 vstupů.
Dále je možné rozšířit o radiový modul a naučit bezdrátové detektory.
Napájení zdrojem s protizkratovou ochranou.
Ústřednu je možno zálohovat akumulátorem až do kapacity 18 Ah a zabezpečovací systém tak může fungovat i při velmi dlouhém výpadku napájení. až 18 Ah, což významně prodlužuje dobu chodu při výpadku napájení.
Ústřednu je dále možné vybavit radiovým modulem a kombinovat tak drátové a bezdrátové periferie - vznikne hybridní systém.
Rozměry skříně umožňují osazení až 2 komunikátorů, většinou GSM komunikátoru JA-80Y nebo tel. komunikátoru JA-80X nebo LAN/TEL komunikátoru JA-80V. GSM a LAN komunikátor umí ovládat alarm přes web www.gsmlink.cz.
Ústředna JA-82K
Ústředna má 4 drátové vstupy pro připojení drátových čidel.
Použitím rozšiřujícího modulu je možné rozšířit počet vstupů o dalších 10.
Maximální kapacita zálohovacího akumulátoru 2,2 Ah.
Určení je spíše pro zabezpečení malých objektů.
Možnost osazení GSM komunikátoru JA-80Y nebo tel. komunikátoru JA-80X nebo LAN/TEL komunikátoru JA-80V. Tyto komunikátory slouží pro přenos poplachu. GSM komunikátor navíc umožňuje ovládání spotřebičů (topení, klimatizace) na dálku pomocí internetu nebo sms, dálkovou správu a ovládání zabezpečovacího systému uživatelem a servisním technikem přes webové stránky www.gsmlink.cz.
Řada JA-60 (433 MHz)
Drátová ústředna JA-63 "Profi"
JA-63 Profi
Ústředna JA-63 je prvkem starší řady. Parametry je totožná s ústřednou JA-82K.
Možno rozšířit o GSM komunikátor nebo telefonní komunikátor.
Telefonní komunikátor JA-65X při poplachu předává hlasové zprávy, SMS zprávy prostřednictvím SMS serveru, umožňuje dálkový přístup z počítače servisního technika nebo uživatele (užitím SW ComLink a modemu JA-60U). Označení ústředny je JA-63KRX.
GSM komunikátor JA-60GSM při poplachu odesílá SMS, zavolá až na 8 tel. čísel a přehraje akustické upozornění,umí komunikovat s 2 pulty centrální ochrany.ovládání spotřebičů (topení, klimatizace) na dálku pomocí internetu nebo sms, dálkovou správu a ovládání zabezpečovacího systému uživatelem a servisním technikem.
Drátová ústředna JA-65 "Maestro"
JA-65 Maestro
Ústředna JA-65 "Maestro" je hybridní stavebnicový systém. Kovová skříň ústředny má zabudovaný síťový zdroj a prostor pro akumulátor až 7Ah. Do ústředny je možno přidat moduly až 16 drátových vstupů, radiový modul a modul GSM komunikátoru (popř. telefonního).

optimalizace PageRank.cz
(c) 2001-2010 Alarmy - Jan Slivka. Všechna práva vyhrazena. Design

Design downloaded from FreeWebTemplates.com
Free web design, web templates, web layouts, and website resources!