Detektory Ústředny Komunikátory Sirény Úvodní strana
:: Klávesnice
Řada JA-80 Oasis (868 MHz)
Drátová klávesnice a JA-80E
Klávesnice JA-80E ovládá a programuje systém. Obsahuje čtečku karet (RFID) a má vstup pro senzor otevření dveří. Texty klávesnice lze editovat. Drátová klávesnice je propojena s ústřednou kabelem.
Vnější klávesnice se čtečkou RFID karet JA-80H. Vnější čtečka karet bez klávesnice JA-80N.
Klávesnice JA-80H obsahuje čtečku přístupových karet, zvonkové tlačítko a její klávesy svítí. Umožňuje otevírat dveře, případně i ovládat systém. JA-80N je verze vnější čtečky přístupových karet bez klávesnice.
WJ-80 rozhraní vnější klávesnice - čtečky . Vnější čtečka karet bez klávesnice JA-80N.
Interface WJ-80 umožnuje připojení vnější klávesnici JA-80H (nebo čtečku JA-80N) k ústředně. Má releový výstup pro elektrický zámek (nebo servomechanizmus vrat) a vstup pro otevření dveří zevnitř. Ústředně hlásí otevření dveří (vrat) podobně jako dveřní detektor. Umožňuje připojit i cizí klávesnice a čtečky, pokud používají protokol Wiegand 26b.
Přístupová karta PC-01 (přívěšek PC-02)
PC-01 je bezdotyková RFID karta (standard EM UNIQUE 125kHz). K systému lze přiřadit až 50 karet. Pro vyšší ochranu lze použití karty podmínit zadáním číselného kódu. Karty lze snadno potisknout. Přiřazuje se k ústředně naučením na klávesnici JA-80F, JA-80E, JA-80H nebo JA-80N.
PC-02 je provedení přívěsek klíčů.
Systémová klávesnice JA-60E
Klávesnice JA-60E je určena pro zabezpečovací systémy řady JA-60. Umožňuje systém ovládat a v plném rozsahu programovat. Připojuje se kabelem a k ústředně zabezpečovacího systému je možno připojit i více klávesnic JA-60E současně. Prosvětlené ovládací klávesy je možné zakrýt odklápěcím krytem, zabudované signálky, displej a akustický signalizátor přehledně informují o stavu zabezpečovacího systému.

optimalizace PageRank.cz
(c) 2001-2010 Alarmy - Jan Slivka. Všechna práva vyhrazena. Design

Design downloaded from FreeWebTemplates.com
Free web design, web templates, web layouts, and website resources!