Ústředny Klávesnice Komunikátory Sirény Úvodní strana
:: Drátové detektory
Drátové detektory je možné použít pro jakoukoliv řadu systémů Jablotron a pro jakékoliv drátové alarmy
Detektor pohybu JS-20
Detektor pohybu pokrývá až 112m2 podlahové plochy. K detektoru je možné použít alternativní čočku, která ignoruje pohyb drobných zvířat do výšky 40 cm. Vysoká odolnost proti falešným poplachům. Nežádoucí manipulace s krytem je chráněna sabotážním kontaktem .
Detektor pohybu a tříštění skla JS-25 Combo
Detektor má zabudovaný snímač pohybu a duální senzor tříštění skla, který detekuje rozbití okna do 9m . Použitá digitální analýza zaručuje vysokou odolnost proti falešným poplachům. Oba detektory jsou nezávislé.
Dvouzónový detektor pohybu s imunitou proti zvířatům JS-22
Tento detektor je určen do vnitřních prostor, kde se pohybují drobná domácí zvířata (kočky, psi menší až střední velikosti). Jedná se o dvouzónový detektor pohybu s montážní výškou 1,2 m nad zemí. K vyhlášení poplachu dojde jen když dojde k současnému narušení obou hlídaných zón, přičemž jedna zóna je ve výšce cca 1,2 m nad zemí.
Venkovní detektor pohybu VX-402
Tento detektor je určený pro detekci pohybu ve venkovním prostředí.Je voděodolný a prachotěsný. Jde o výrobek japonské firmy Optex. Úhel záběru je 90 stupňů, vzdálenost až do 12 m. Detekční vzdálenost může být nastavena.
Detektor kouře SD-280
Detektor má zabudovaný optický senzor kouře a teplotní snímač. Interní sirénka houká při poplachu. Je možné nastavit podmínku, zda-li pro aktivaci mají zareagovat oba senzory nebo jen teplotní nebo jen optický.
Detektor úniku hořlavých plynů GS-130 (GS-133)
Detekuje přítomnost hořlavého plynu nebo par. Pracuje na principu katalytické oxidace - žhavené platinové vlákno. Existuje varianta s napájením 12V nebo 230V.
Detektor tříštění GBS-210 Vivo
Detekuje rozbití okna a skleněných výplní do vzdálenosti 9m. Digitální analýza zaručuje vysokou odolnost proti falešným poplachům. Lze jej použít i do do auta. Detektor lze naučit do ústředny, sirénky (indikace rozbití skla zvukem sirénky) nebo do modulů na ovládání spotřebičů pomocí relé. Detektor je možno použít s autoalarmem řady CA-18xx (Athos).

optimalizace PageRank.cz
(c) 2001-2010 Alarmy - Jan Slivka. Všechna práva vyhrazena. Design

Design downloaded from FreeWebTemplates.com
Free web design, web templates, web layouts, and website resources!