Ústředny Ovladače Komunikátory Sirény Bezdr.moduly Úvodní strana
:: Bezdrátové detektory


Řada JA-80 Oasis (868 MHz)
Bezdrátové detektory nového zabezpečovacího systému Oasis jsou napájeny lithiovými bateriemi s životností až 3 roky při běžném provozu !
Detektor pohybu JA-80P
Detektor pohybu pokrývá až 112m2 podlahové plochy. K detektoru je možné použít alternativní čočku, která ignoruje pohyb drobných zvířat do výšky 40 cm. Digitální analýza zaručuje vysoká odolnost proti falešným poplachům. Nežádoucí manipulace s krytem nebo utržení detektoru má za následek vyhlášení sabotážního poplachu. Detektor lze naučit do ústředny, sirénky (indikace pohybu zvukem) nebo do modulů na ovládání spotřebičů (např. sepnutí světla při průchodu).
Detektor pohybu a tříštění skla JA-80PB
Detektor má zabudovaný snímač pohybu a duální senzor tříštění skla, který detekuje rozbití okna do 9m . Použitá digitální analýza zaručuje vysokou odolnost proti falešným poplachům. Oba detektory jsou nezávislé a samostatně se rozlišuje pohyb nebo rozbití skla. Detektor lze naučit do ústředny, sirénky (indikace pohybu zvukem) nebo do modulů na ovládání spotřebičů (např. sepnutí světla při průchodu).
Dvouzónový detektor pohybu s imunitou proti zvířatům JA-86P
Tento detektor je určen do vnitřních prostor, kde se pohybují drobná domácí zvířata (kočky, psi menší až střední velikosti). Jedná se o dvouzónový detektor pohybu s montážní výškou 1,2 m nad zemí. K vyhlášení poplachu dojde jen když dojde k současnému narušení obou hlídaných zón, přičemž jedna zóna je ve výšce cca 1,2 m nad zemí. Zařízení pravidelně kontroluje stav baterie, její životnost je cca 3 roky.
Detektor pohybu s integrovanou kamerou JA-84P
Bezdrátový detektor se zabudovanou kamerou umožňuje kromě vyhlášení poplachu pořídit snímky z hlídaného prostoru. Zařízení má zabudovaný blesk, který má dosah 3 metry. Kamera pořizuje černobílé snímky, které následně komprimuje a upravuje na rozlišení 16x128 bodů. Do vnitřní paměti se ukládá až 80 snímků ve formátu BMP. Zcela unikátní je potom bezdrátový přenos snímků do ústředny ve formátu JPG (do 12 sekund). Ty jsou následně pomocí GSM komunikátoru přenášeny mimo objekt a odesílány na server (do 8 sekund), odkud si je uživatel může vyzvednout. Kamera i detektor jsou napájeny z baterie. Životnost baterie pro detektor pohybu je 3 roky, pro kameru max. 80 snímků.
Detailnější foto detektoru zde
Venkovní detektor pohybu JA-89P
Tento detektor je určený pro detekci pohybu ve venkovním prostředí.Je voděodolný a prachotěsný. Jde o výrobek japonské firmy Optex, který je upravený pro bezdrátovou komunikaci se systémem Oasis. Konstrukčně se jedná o dvouzónový detektor pohybu, který ignoruje zvířata, aby se eliminovaly falešné poplachy. Detekční úhel je 90 stupňů, vzdálenost až do 12 m. Detekční vzdálenost může být nastavena. Zařízení je napájeno z baterií, které pravidelně kontroluje.
Detektor otevření dveří (oken) JA-80M
Detektor je určen k detekci otevření dveří, oken apod. Umožňuje připojení externího rozpínacím kontaktu. Detektor lze naučit do ústředny, sirénky (indikace otevření zvukem) nebo do modulů na ovládání spotřebičů (např. sepnutí světla při otevření).
Detektor kouře JA-80S
Detektor má zabudovaný optický senzor kouře a teplotní snímač. Interní sirénka houká přo poplachu a zároveň se poplach přenáší do ústředny, pokud je přiřazena. Detektor lze naučit do ústředny, sirénky (indikace požáru zvukem) nebo do modulů na ovládání pomocí relé.
Detektor úniku hořlavých plynů JA-80G
Detekuje přítomnost hořlavého plynu nebo par. Pracuje na principu katalytické oxidace - žhavené platinové vlákno. Detektor vyžaduje napájení ze sítě 230 V . Při přítomnosti nebezpečné koncentrace plynu vysílá poplach a má kontakt relé pro uzavření přívodu plynu. Detektor lze naučit do ústředny, sirénky (indikace nebezpečí zvukem) nebo do modulů na ovládání spotřebičů (sepnutí relé ventilu při nebezpečí).
Detektor pohybu stropní miniaturní JA-85P
Miniaturní stropní detektor pohybu je vhodný k ochraně malých místností nebo interiéru auta. Použitá digitální analýzou zaručuje vysokou odolnost proti falešným poplachům. Detektor lze naučit do ústředny, sirénky (indikace pohybu zvukem) nebo do modulů na ovládání spotřebičů (např. sepnutí světla při průchodu). Lze jej použít s autoalarmem řady CA-18xx (Athos).
Detektor tříštění skla JA-85B
Detekuje rozbití okna a skleněných výplní do vzdálenosti 9m. Digitální analýza zaručuje vysokou odolnost proti falešným poplachům. Lze jej použít i do do auta. Detektor lze naučit do ústředny, sirénky (indikace rozbití skla zvukem sirénky) nebo do modulů na ovládání spotřebičů pomocí relé. Detektor je možno použít s autoalarmem řady CA-18xx (Athos).
Neviditelný detektor otevření oken JA-82M
Výhodou tohoto detektoru je, že je tzv. "neviditelný" Instaluje se do rámu (lze snadno vestavět do většiny vyráběných oken). Napájí jej 2 knoflíkové lithiove baterie CR2354. Detektor lze naučit do ústředny, sirénky (indikace otevření zvukem sirénky) nebo do modulů na ovládání spotřebičů (např. vypnutí kotle topení při otevření okna).
Univerzální vysílač JA-80D
Detektor je určen k připojení externího detektoru nebo jakéhokoliv prvku se spínacím nebo rozpínacím kontaktem. Vysílač přenáší tento stav bezdrátově do ústředny. Detektor lze naučit do ústředny, sirénky (indikace sepnutí nebo rozepnutí kontaktu zvukem) nebo do bezdrátových modulů pro ovládání spotřebičů.
Řada JA-60 (433 MHz)
Bezdrátové detektory zabezpečovacího systému Jablotron řady 60 jsou napájeny z alkalických tužkových baterií 1,5 V typ AAA (kromě detektoru kouře 1,5 V AA).
Detektor pohybu JA-60P
Detektor pohybu pokrývá až 112m2 podlahové plochy. K detektoru je možné použít alternativní čočku, která ignoruje pohyb drobných zvířat do výšky 40 cm. Digitální analýza zaručuje vysokou odolnost proti falešným poplachům. Nežádoucí manipulace s krytem nebo utržení detektoru má za následek vyhlášení sabotážního poplachu. Detektor lze naučit do ústředny, sirénky (indikace pohybu zvukem) nebo do modulů na ovládání spotřebičů (např. sepnutí světla při průchodu). Detektor je napájen alkalickými bateriemi typ AAA 1,5 V.
Detektor tříštění skla JA-60B
Detektor JA-60B slouží k vyhlášení poplachu při rozbití skleněných ploch až do vzdálenosti 9 m. Neoprávněná manipulace s jeho krytem je přenášena do zabezpečovacího systému jako sabotážní poplach.
Detektor úniku hořlavých plynů JA-60G
Detektor JA-60G slouží k indikaci požárního poplachu při úniku plynů. Detekuje všechny typy hořlavých plynů (zemní plyn, svítiplyn, propan, butan, acetylén, vodík,.... ) ve dvou úrovních koncentrace. Přístroj je napájený přímo ze sítě. Signalizuje únik plynu opticky, akusticky a vysílá a přenosem poplachu bezdrátově do ústředny.
Bezdrátová optická závora JA-60IR
Optická závora využívá čtyř infračervených paprsků k detekci narušení prostoru - proniknutí přes hlídanou hranici. Sestává se ze dvou částí - vysílací TX optické části a přijímací RX optické části, ve které je vestavěn univerzální vysílač JA-60N pro přenos do systémů Jablotron řady JA-60.
Detektor otevření dveří (oken) JA-60N
80
Detektor je určen k detekci otevření dveří, oken apod. Umožňuje připojení externího rozpínacím kontaktu. Detektor lze naučit do ústředny, sirénky (indikace otevření zvukem) nebo do modulů na ovládání spotřebičů (např. sepnutí světla při otevření).
Detektor kouře ionizační JA-60SR
Detektor JA-60SR reaguje na výskyt kouře požárním poplachem. Zabudovaná sirénka houká přo poplachu. Poplachovou informaci vysílá bezdrátově do ústředny. Snímač provádí pravidelně autotest a hlásí svůj stav i stav baterií ústředně. Testovat detektor lze pomocí tlačítka nebo dálkového ovladače.
Detektor kouře optický JA-60SP
Detektor JA-60SP reaguje na výskyt kouře požárním poplachem, jeho využití je vhodné zejména v obytných částech domů a v prostorách se zvýšeným nebezpečím požáru. Poplachová informace je předávána bezdrátově. Pro lokální varování má snímač zabudovanou sirénu. Detektor provádí pravidelně autotest a hlásí svůj stav i stav baterií do ústředny.
Detektor pohybu venkovní JA-60V
Bezdrátový detektor pohybu JA-60V je určen k hlídání venkovního prostoru. Jedná se o dvouzónový venkovní detektor firmy Optex, doplněný vysílačem, kompatibilním se systémy JA-60. Napájení detektoru i vysílače je bateriové ze dvou AAA baterií. Detektor se instaluje do výšky 0,8 - 1,2 m nad zemí. Ignoruje zvířata do výšky až 90 cm. Detektor při manipulaci s krytem vysílá sabotážní poplach do ústředny. Stav baterií je hlídán a o jejich výměně je uživatel informován.

optimalizace PageRank.cz
(c) 2001-2010 Alarmy - Jan Slivka. Všechna práva vyhrazena. Design

Design downloaded from FreeWebTemplates.com
Free web design, web templates, web layouts, and website resources!